Neden Türkiye?

Türkiye’de Sağlık Turizmi:

Türkiye’deki sağlık hizmetleri hızla artıyor ve gelişiyor. Ülkemizde, sağlık turizmi dünyada ki diğer ülkelerden çok daha ucuz ve kaliteli hizmet sağlıyor. Bu sebeple yurt dışından sağlık turistleri Türkiye’ye gidiyor.

Türkiye, bu alanda çalışan sağlık personelleriyle dünyada zirveyi temsil ediyor. Ayrıca, ülkedeki sağlık ekipleri sizi evinizde gibi hissettirecek. Bu samimi atmosfer ve uygun fiyatlar, ülkeyi sağlık turizmi için harika bir yer haline getiriyor.

Neden Olympian Group

40 yılı aşkın tecrübesiyle turizm sektöründe hizmet veren Olympian Group, sağlık turizminde de ülkemizin önde gelen kuruluşlarından birisidir.

Ülkemize gelen sağlık turistine konaklama, şehir içi ulaşım, istenilen sağlık hizmeti, rehberlik hizmeti tam kapsamlı olarak verilmektedir.

Hizmetlerimiz:

Healt Resort & Şifa Oteli

Geriatri

Saç Ekimi

FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)

PRP Platelet- RICH PLASMA

Kaş Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi

Diş İmplantoloji & Gülüş Estetiği

Model

Fotoğraflama

Planlama

Gingivektomi (Diş Eti Seviyelerinin Düzenlenmesi)

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Metal Desteksiz – Zirkonyum Restorasyonlar

Doğru Net ve Profesyonel Bilgi

OLYMPIAN GROUP olarak misyonumuzun en önemli parçalarından birisi DOĞRU, NET ve PROFESYONEL bilgilendirmeyi, sağlık turistinin ihtiyacı olan her tür ön bilgiyi eksiksiz bir şekilde verip, müşteri memnuniyetini tam kapsamlı sağlamaktır.

Bizim temel ve vazgeçilmez amacımız; sağlık turisti bizimle çalışmasa bile en azından gidecek olduğu kuruma ön bilgileri tam öğrenip, kafasında ki soru işaretlerini gidermiş bir bilgi ile gitmesi ve müşterinin mutlu olması, kazanması da bizim en temel kazancımızdır.

Rezervasyon ve Randevu

Sağlık turizmi için bizi tercih eden sağlık turisti ön rezervasyon yapıp, hizmet alacağı sağlık kuruluşuna ulaştıktan sonra uzmanlarımız tarafından gerekli olan analizler yapılır ve verilecek ön bilgiden sonra işlemlere başlanır. Ön rezervasyonun amacı turistin müsait olduğu tarihleri ve yapılacak olan işlemin türü ve saatinin tespitidir. Diğer taraftan da turist buna göre program yapar ve belirlenen tarihte sağlık işlemi için gelmiş olur.

Sağlık turisti ön rezervasyon işlemini tamamladıktan sonra işlem tarihinden en az 15 gün önceden uçuş bilgilerinin olduğu uçak bileti istenir. Bu biletin amacı kesin rezervasyondur ve bu bilette yazan bilgilere göre VIP araç ve havalimanında karşılayacak olan müşteri temsilcisi kendi notlarını alır. Bilette yazan uçağın iniş saatinden önce havalimanında olan karşılama ekibi gelen müşteriyi hiç bekletmeden karşılamış olur.

Havalimanı Karşılama ve Konaklama

Sağlık turistinin göndermiş olduğu uçak biletinde yazan uçağın iniş saatinden en az 15 dakika önce VIP karşılama ekibi ve transfer aracı havalimanında bulunmak zorundadır. Yolcumuz karşılama alanından alınıp, otel, hastane ve tercih ettiği programa göre şehir içi bütün ulaşımı tarafımızca sağlanır.

Konaklama için tercih edilen programın niteliğine göre seçilmiş olan otele ulaşım sağlanıp, son derece konforlu, steril ve tam kapsamlı hizmet sağlanmaktadır. Konaklama için ayarlanan otel işlemin yapılacak olduğu hastaneye yakın mesafede olup sağlık turistinin minimum 2 gece boyunca konaklayacağı otelde rahat etmesi için her türlü konfor düşünülerek ayarlanmıştır.

Hastane Ortamı

Otelden alınan sağlık turistimiz belirlenen tarihte ve saatte işlemlerinin gerçekleştirileceği hastaneye getirilir. Hastane ortamında işlem yapmamız hem sağlık hem de başarı açısından çok önemlidir. Steril ortam sağlığın her aşaması için önemlidir ve hastane de işlemin uzman kontrolünde yapılması şirket etiğimizin olmasa olmazıdır.